KONST / Litografier / Litografi 15597027

nr 1559 7027

Litografi

Picasso, ej signerad, Numrerad, 532/2000, Europa & tjuren. Bildmått: 45x55 cm, yttermått inklusive ram: 58x68 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 28 augusti 2023
kl 18:42:38